day 1 - May 10, 2014 - Morning 37 races
1 09:00 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat I
2 09:05 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat II
3 09:10 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat III
4 09:15 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat IV
5 09:20 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat V
6 09:25 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat VI
7 09:30 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat VII
8 09:35 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat VIII
9 09:40 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat IX
10 09:45 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat I
11 09:50 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat II
12 09:55 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat III
13 10:00 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat IV
14 10:05 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat V
15 10:10 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Heat VI
16 10:15 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat I
17 10:20 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat II
18 10:25 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat III
19 10:30 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat IV
20 10:35 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Heat V
21 10:40 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final I
22 10:45 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final II
23 10:50 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final III
24 11:10 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Semi-final I
25 11:15 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Semi-final II
26 11:20 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Semi-final III
27 11:25 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final I
28 11:30 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final II
29 11:35 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Semi-final III
30 11:40 C1 Női Ifjúsági 200m Heat I
31 11:45 C1 Női Ifjúsági 200m Heat II
32 11:55 K2 Férfi Ifjúsági 500m Heat I
33 12:00 K2 Férfi Ifjúsági 500m Heat II
34 12:15 K2 Női Ifjúsági 500m Heat I
35 12:20 K2 Női Ifjúsági 500m Heat II
36 12:25 C2 Férfi Ifjúsági 500m Heat I
37 12:30 C2 Férfi Ifjúsági 500m Heat II
day 1 - May 10, 2014 - Afternoon 21 races
38 15:45 C1 Női Ifjúsági 200m Final A
39 16:06 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Final B
16:10 C1 Női Ifjúsági 200m Ceremony
40 16:12 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Final A
16:21 K1 Női Ifjúsági 500m válogató Ceremony
41 16:24 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Final B
42 16:30 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Final A
16:39 K1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Ceremony
43 16:42 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Final B
44 16:48 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Final A
16:55 C1 Férfi Ifjúsági 500m válogató Ceremony
45 17:00 C2 Női Ifjúsági 500m Final A
17:15 C2 Női Ifjúsági 500m Ceremony
46 17:30 K2 Női Ifjúsági 500m Final A
47 17:36 K2 Férfi Ifjúsági 500m Final A
17:38 K2 Női Ifjúsági 500m Ceremony
48 17:42 C2 Férfi Ifjúsági 500m Final A
17:45 K2 Férfi Ifjúsági 500m Ceremony
17:50 C2 Férfi Ifjúsági 500m Ceremony
49 18:30 K4 Női Ifjúsági 500m Final A
18:40 K4 Női Ifjúsági 500m Ceremony
day 2 - May 11, 2014 - Afternoon 16 races
75 15:00 K1 Női Ifjúsági 1000m Final A
76 15:08 K1 Férfi Ifjúsági 1000m Final B
15:12 K1 Női Ifjúsági 1000m Ceremony
77 15:16 K1 Férfi Ifjúsági 1000m Final A
78 15:24 C1 Férfi Ifjúsági 1000m Final B
15:30 K1 Férfi Ifjúsági 1000m Ceremony
79 15:32 C1 Férfi Ifjúsági 1000m Final A
15:40 C1 Férfi Ifjúsági 1000m Ceremony
80 16:00 K2 Női Ifjúsági 1000m Final A
16:10 K2 Női Ifjúsági 1000m Ceremony
81 16:20 K2 Férfi Ifjúsági 1000m Final A
82 16:28 C2 Férfi Ifjúsági 1000m Final A
16:35 K2 Férfi Ifjúsági 1000m Ceremony
16:40 C2 Férfi Ifjúsági 1000m Ceremony
83 17:20 K4 Férfi Ifjúsági 1000m Final A
17:30 K4 Férfi Ifjúsági 1000m Ceremony