Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny October 1 - 2, 2016
Olympic Hopes Sprint Canoe-Kayak Competition September 23 - 25, 2016
Felnőtt, U23 és ifjúsági Maraton VB válogató August 22 - 23, 2016
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság August 5 - 7, 2016
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny July 28 - 31, 2016
Masters Magyar Bajnokság July 23 - 24, 2016
Felnőtt Gyorsasági Magyar Bajnokság July 14 - 16, 2016
Budapest Bajnokság July 9 - 10, 2016
Vidék Bajnokság July 8 - 10, 2016
II. Ifjúsági és U23 válogató June 30 - July 3, 2016
II. Felnőtt Olimpiai és Eb. Parakenu Paralimpiai és Eb, I. Ifjúsági Válogató June 9 - 12, 2016
Országos Diák-Kupa June 3 - 5, 2016
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság May 21 - 22, 2016
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság May 20 - 22, 2016
I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Rangsoroló May 11 - 13, 2016
Felnőtt Tájékozató, Parakenu Válogató April 23 - 24, 2016
Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny October 3 - 4, 2015
ICF Canoe Marathon World Championships September 11 - 13, 2015
ICF Canoe Marathon Masters and Paracanoe World Cup September 9 - 10, 2015
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság August 26 - 28, 2015
Felnőtt, U23 és ifjúsági Maraton VB válogató August 14 - 15, 2015
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Eb válogató July 31 - August 2, 2015
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny July 24 - 26, 2015
II. Felnőtt és Parakenu VB Válogató July 16 - 19, 2015
Masters Magyar Bajnokság July 11 - 12, 2015
Budapest Bajnokság July 4 - 5, 2015
Vidék Bajnokság July 3 - 5, 2015
II. Ifjúsági U23 és I. Parakenu VB Válogató June 26 - 28, 2015
I. Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu VB Válogató June 5 - 7, 2015
Országos Diákolimpia May 29 - 31, 2015
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság May 22 - 24, 2015
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság May 22 - 24, 2015
Ifjúsági Rangsoroló, I. K-2 ffi felnőtt 1000m válogató May 16 - 17, 2015
Európai Játékok Válogatóverseny April 25, 2015
Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny October 4 - 5, 2014
Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny August 29 - 30, 2014
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság August 15 - 17, 2014
Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság August 2 - 3, 2014
Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny July 25 - 27, 2014
2014 ICF Junior & U23 Canoe Sprint World Championships July 17 - 20, 2014
Masters Magyar Bajnokság July 12 - 13, 2014
Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló July 5 - 6, 2014
Budapest Bajnokság July 5 - 6, 2014
Vidék Bajnokság July 4 - 6, 2014
II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató June 26 - 29, 2014
II. Ifjúsági VB és II. Parakenu Eb, Vb válogató June 21 - 22, 2014
Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló June 20 - 21, 2014
I. Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu Válogató June 5 - 8, 2014
Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság May 31 - June 1, 2014
2014 ICF Canoe Sprint & Paracanoe World Cup May 23 - 25, 2014
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság May 17 - 18, 2014
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság May 16 - 18, 2014
Ifjúsági Rangsoroló May 10 - 11, 2014
Ifjúsági, Serdülő, Kölyök és Gyermek Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny October 5 - 6, 2013
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság September 6 - 8, 2013
Maraton VB Válogatóverseny August 29 - 30, 2013
Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság August 10 - 11, 2013
Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny August 2 - 4, 2013
II. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnoki Válogató July 17 - 20, 2013
Masters Magyar Bajnokság July 13 - 14, 2013
Budapest Bajnokság July 6 - 7, 2013
Ifjúsági, U23 és Parakenu Világbajnoki Válogatóverseny, Vidék Bajnokság July 5 - 7, 2013
Ifjúsági és U23 Európa- és Világbajnoki Válogatóverseny June 7 - 9, 2013
Országos Diákolimpia June 1 - 2, 2013
Világjátékok Maraton Válogatóverseny May 29 - 30, 2013
I.Felnőtt Gyorsasági Európa-és Világbajnoki Válogató, Ifjúsági Rangsoroló May 23 - 26, 2013
GRABOPLAST Maraton Magyar Bajnokság May 17 - 19, 2013
2013 ICF Canoe Sprint World Cup May 10 - 12, 2013
Dunavarsány Szakági Időre Menés April 16 - 18, 2013
Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny September 29 - 30, 2012
Olympic Hopes Sprint Canoe-Kayak Competition September 14 - 16, 2012
Maraton VB Válogató September 1 - 2, 2012
Felnőtt Magyar Bajnokság August 17 - 19, 2012
U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság August 4 - 5, 2012
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató July 27 - 29, 2012
Masters Magyar Bajnokság July 21 - 22, 2012
K-1 Férfi Felnőtt Olimpiai és U23 200m-es Válogató Verseny July 04, 2012
Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill Emlékverseny June 30 - July 1, 2012
Vidék Bajnokság, U23 EB Válogató June 29 - July 1, 2012
Egyetemi és Főiskolai VB Válogató June 29 - July 1, 2012
MOL II. Felnőtt Olimpiai és Ifjúsági Válogató, Masters Magyar Kupa June 15 - 17, 2012
Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság June 9 - 10, 2012
Maraton Magyar Bajnokság May 25 - 27, 2012
I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Tájékoztató May 18 - 20, 2012
Olimpiai Pótkvalifikációs Válogató, Felnőtt Tájekoztató May 5 - 6, 2012
Sárkányhajó Roadshow és Magyar Bajnokság 2011. November 17, 2011
Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny October 1 - 2, 2011
U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny September 24 - 25, 2011
2011 ICF Canoe Sprint World Championships August 17 - 21, 2011
U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság August 6 - 7, 2011
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató July 29 - 31, 2011
Masterek, Szabadidős és Egyetemi Magyar Bajnokság July 23 - 24, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. July 15, 2011
Felnőtt Magyar Bajnokság, Felnőtt VB Válogató July 15 - 17, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. July 09, 2011
Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill Emlékverseny July 2 - 3, 2011
Vidék Bajnokság July 1 - 3, 2011
II. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Válogató, II. Masters Magyar Kupa June 24 - 26, 2011
2011 ECA European Senior Canoe Sprint Championships June 17 - 19, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. June 16 - 19, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. June 11, 2011
II. Felnőtt és I. Ifjúsági Válogató June 10 - 12, 2011
Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság June 4 - 5, 2011
Maraton Magyar Bajnokság May 27 - 29, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. May 21, 2011
Felnőtt Női Kajak és Kenu Válogató, Ifjúsági Tajékoztató May 20 - 22, 2011
Sárkányhajó Roadshow 2011. May 14, 2011
Felnőtt Férfi Kajak Szakági I. Válogató, Felnőtt Tajékoztató May 6 - 8, 2011
2010 ICF Canoe Sprint World Championships August 19 - 22, 2010
2010 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 2 - 4, 2010
2009 ICF Canoe Sprint World Championships August 12 - 16, 2009
2009 ECA European Senior Canoe Sprint Championships June 25 - 28, 2009
Games of the XXIX Olympiad August 8 - 24, 2008
36th ICF Flatwater Racing World Championships 2007 August 9 - 12, 2007
2007 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 2 - 4, 2007
35th ICF Flatwater Racing World Championships 2006 August 17 - 20, 2006
2006 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 6 - 9, 2006
34th ICF Flatwater Racing World Championships 2005 August 24 - 28, 2005
2005 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 14 - 17, 2005
Games of the XXVIII Olympiad August 13 - 29, 2004
2004 ECA European Senior Canoe Sprint Championship May 20 - 23, 2004
2003 ICF Canoe Sprint World Championships September 10 - 13, 2003
2002 ICF Canoe Sprint World Championships August 29 - September 1, 2002
2002 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 18 - 21, 2002
31th ICF Flatwater Racing World Championships 2001 August 23 - 26, 2001
2001 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 19 - 22, 2001
Games of the XXVII Olympiad September 30 - October 1, 2000
2000 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 7 - 9, 2000
30th ICF Flatwater Racing World Championships 1999 August 26 - 29, 1999
1999 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 9 - 11, 1999
29th ICF Flatwater Racing World Championships 1998 September 2 - 5, 1998
1997 ICF Canoe Sprint World Championship August 15 - 17, 1997
1997 ECA European Senior Canoe Sprint Championships July 11 - 13, 1997