Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2017. szeptember 30. - október 1.
Felnőtt Gyorsasági Magyar Bajnokság 2017. szeptember 1. - 3.
Felnőtt, U23 és ifjúsági Maraton VB válogató 2017. augusztus 12. - 13.
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság 2017. augusztus 4. - 6.
European Youth Olimpic Festival 2017. július 25. - 29.
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny 2017. július 20. - 23.
Masters Magyar Bajnokság 2017. július 15. - 16.
2017 ECA Nations and Clubs Dragonboat Championships 2017. július 6. - 9.
II. Felnőtt és Ifjúsági, U23 és II. Parakenu Válogatóverseny 2017. július 6. - 9.
Budapest Bajnokság 2017. július 1. - 2.
Vidék Bajnokság 2017. június 30. - július 2.
Országos Diákolimpia 2017. június 23. - 25.
I. Felnőtt VB, I. Parakenu és U23 Vb. Válogatóverseny 2017. június 16. - 18.
I. Ifjúsági Eb- Vb, U21, U23 és EYOF Válogatóverseny 2017. június 8. - 10.
ICF Women’s Canoe Cup 2017 Szeged 2017. június 7. - 8.
Régiós Diákolimpia - Sukoró 2017. június 3. - 4.
Régiós Diákolimpia - Budapest 2017. június 3. - 4.
Régiós Diákolimpia - Szolnok 2017. június 3. - 4.
2017 ICF Canoe Sprint & Paracanoe World Cup 2017. május 25. - 28.
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság 2017. május 20. - 21.
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság 2017. május 19. - 21.
Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu Rangsoroló 2017. május 12. - 14.
Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2016. október 1. - 2.
Olympic Hopes Sprint Canoe-Kayak Competition 2016. szeptember 23. - 25.
Felnőtt, U23 és ifjúsági Maraton VB válogató 2016. augusztus 22. - 23.
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság 2016. augusztus 5. - 7.
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny 2016. július 28. - 31.
Masters Magyar Bajnokság 2016. július 23. - 24.
Felnőtt Gyorsasági Magyar Bajnokság 2016. július 14. - 16.
Budapest Bajnokság 2016. július 9. - 10.
Vidék Bajnokság 2016. július 8. - 10.
II. Ifjúsági és U23 válogató 2016. június 30. - július 3.
II. Felnőtt Olimpiai és Eb. Parakenu Paralimpiai és Eb, I. Ifjúsági Válogató 2016. június 9. - 12.
Országos Diák-Kupa 2016. június 3. - 5.
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság 2016. május 21. - 22.
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság 2016. május 20. - 22.
I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Rangsoroló 2016. május 11. - 13.
Felnőtt Tájékozató, Parakenu Válogató 2016. április 23. - 24.
Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2015. október 3. - 4.
ICF Canoe Marathon World Championships 2015. szeptember 11. - 13.
ICF Canoe Marathon Masters and Paracanoe World Cup 2015. szeptember 9. - 10.
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság 2015. augusztus 26. - 28.
Felnőtt, U23 és ifjúsági Maraton VB válogató 2015. augusztus 14. - 15.
Ifjúsági és U23 Magyar Bajnokság, Eb válogató 2015. július 31. - augusztus 2.
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny 2015. július 24. - 26.
II. Felnőtt és Parakenu VB Válogató 2015. július 16. - 19.
Masters Magyar Bajnokság 2015. július 11. - 12.
Budapest Bajnokság 2015. július 4. - 5.
Vidék Bajnokság 2015. július 3. - 5.
II. Ifjúsági U23 és I. Parakenu VB Válogató 2015. június 26. - 28.
I. Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu VB Válogató 2015. június 5. - 7.
Országos Diákolimpia 2015. május 29. - 31.
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság 2015. május 22. - 24.
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság 2015. május 22. - 24.
Ifjúsági Rangsoroló, I. K-2 ffi felnőtt 1000m válogató 2015. május 16. - 17.
Európai Játékok Válogatóverseny 2015. április 25.
Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2014. október 4. - 5.
Felnőtt, U23 és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny 2014. augusztus 29. - 30.
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság 2014. augusztus 15. - 17.
Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság 2014. augusztus 2. - 3.
Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny 2014. július 25. - 27.
2014 ICF Junior & U23 Canoe Sprint World Championships 2014. július 17. - 20.
Masters Magyar Bajnokság 2014. július 12. - 13.
Magyar Sárkányhajó Bajnokság IV. forduló 2014. július 5. - 6.
Budapest Bajnokság 2014. július 5. - 6.
Vidék Bajnokság 2014. július 4. - 6.
II. Felnőtt és U23 Gyorsasági Vb. Válogató 2014. június 26. - 29.
II. Ifjúsági VB és II. Parakenu Eb, Vb válogató 2014. június 21. - 22.
Magyar Sárkányhajó Bajnokság III. forduló 2014. június 20. - 21.
I. Felnőtt, Ifjúsági és Parakenu Válogató 2014. június 5. - 8.
Országos Diákolimpia, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság 2014. május 31. - június 1.
2014 ICF Canoe Sprint & Paracanoe World Cup 2014. május 23. - 25.
Graboplast Masters Maraton Magyar Bajnokság 2014. május 17. - 18.
Graboplast Maraton Magyar Bajnokság 2014. május 16. - 18.
Ifjúsági Rangsoroló 2014. május 10. - 11.
Ifjúsági, Serdülő, Kölyök és Gyermek Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2013. október 5. - 6.
Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Magyar Bajnokság 2013. szeptember 6. - 8.
Maraton VB Válogatóverseny 2013. augusztus 29. - 30.
Ifjúsági és U23 Gyorsasági Magyar Bajnokság 2013. augusztus 10. - 11.
Gyermek, Kölyök és Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny 2013. augusztus 2. - 4.
II. Felnőtt Gyorsasági és Parakenu Világbajnoki Válogató 2013. július 17. - 20.
Masters Magyar Bajnokság 2013. július 13. - 14.
Budapest Bajnokság 2013. július 6. - 7.
Ifjúsági, U23 és Parakenu Világbajnoki Válogatóverseny, Vidék Bajnokság 2013. július 5. - 7.
Ifjúsági és U23 Európa- és Világbajnoki Válogatóverseny 2013. június 7. - 9.
Országos Diákolimpia 2013. június 1. - 2.
Világjátékok Maraton Válogatóverseny 2013. május 29. - 30.
I.Felnőtt Gyorsasági Európa-és Világbajnoki Válogató, Ifjúsági Rangsoroló 2013. május 23. - 26.
GRABOPLAST Maraton Magyar Bajnokság 2013. május 17. - 19.
2013 ICF Canoe Sprint World Cup 2013. május 10. - 12.
Dunavarsány Szakági Időre Menés 2013. április 16. - 18.
Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2012. szeptember 29. - 30.
Olympic Hopes Sprint Canoe-Kayak Competition 2012. szeptember 14. - 16.
Maraton VB Válogató 2012. szeptember 1. - 2.
Felnőtt Magyar Bajnokság 2012. augusztus 17. - 19.
U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság 2012. augusztus 4. - 5.
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató 2012. július 27. - 29.
Masters Magyar Bajnokság 2012. július 21. - 22.
K-1 Férfi Felnőtt Olimpiai és U23 200m-es Válogató Verseny 2012. július 04.
Budapest Bajnokság, Balatoni Kamill Emlékverseny 2012. június 30. - július 1.
Vidék Bajnokság, U23 EB Válogató 2012. június 29. - július 1.
Egyetemi és Főiskolai VB Válogató 2012. június 29. - július 1.
MOL II. Felnőtt Olimpiai és Ifjúsági Válogató, Masters Magyar Kupa 2012. június 15. - 17.
Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság 2012. június 9. - 10.
Maraton Magyar Bajnokság 2012. május 25. - 27.
I. Felnőtt Olimpiai Válogató, Ifjúsági Tájékoztató 2012. május 18. - 20.
Olimpiai Pótkvalifikációs Válogató, Felnőtt Tájekoztató 2012. május 5. - 6.
Sárkányhajó Roadshow és Magyar Bajnokság 2011. 2011. november 17.
Felnőtt és Ifjúsági Maraton Válogatóverseny 2011. október 1. - 2.
U23, Ifjúsági és Serdülő Keretfeltöltő, Dunai István Emlékverseny 2011. szeptember 24. - 25.
2011 ICF Canoe Sprint World Championships 2011. augusztus 17. - 21.
U23 és Ifjúsági Magyar Bajnokság 2011. augusztus 6. - 7.
Gyermek, Kölyök, Serdülő Magyar Bajnokság, Kolonics György Emlékverseny, EORV Válogató 2011. július 29. - 31.
Masterek, Szabadidős és Egyetemi Magyar Bajnokság 2011. július 23. - 24.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. július 15.
Felnőtt Magyar Bajnokság, Felnőtt VB Válogató 2011. július 15. - 17.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. július 09.
Budapest Bajnokság - Balatoni Kamill Emlékverseny 2011. július 2. - 3.
Vidék Bajnokság 2011. július 1. - 3.
II. Ifjúsági és U23 Gyorsasági Válogató, II. Masters Magyar Kupa 2011. június 24. - 26.
2011 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2011. június 17. - 19.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. június 16. - 19.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. június 11.
II. Felnőtt és I. Ifjúsági Válogató 2011. június 10. - 12.
Országos Diákolimpia, Szabó Ferenc Emlékverseny, Főiskolai és Egyetemi Bajnokság 2011. június 4. - 5.
Maraton Magyar Bajnokság 2011. május 27. - 29.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. május 21.
Felnőtt Női Kajak és Kenu Válogató, Ifjúsági Tajékoztató 2011. május 20. - 22.
Sárkányhajó Roadshow 2011. 2011. május 14.
Felnőtt Férfi Kajak Szakági I. Válogató, Felnőtt Tajékoztató 2011. május 6. - 8.
2010 ICF Canoe Sprint World Championships 2010. augusztus 19. - 22.
2010 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2010. július 2. - 4.
2009 ICF Canoe Sprint World Championships 2009. augusztus 12. - 16.
2009 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2009. június 25. - 28.
Games of the XXIX Olympiad 2008. augusztus 8. - 24.
36th ICF Flatwater Racing World Championships 2007 2007. augusztus 9. - 12.
2007 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2007. július 2. - 4.
35th ICF Flatwater Racing World Championships 2006 2006. augusztus 17. - 20.
2006 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2006. július 6. - 9.
34th ICF Flatwater Racing World Championships 2005 2005. augusztus 24. - 28.
2005 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2005. július 14. - 17.
Games of the XXVIII Olympiad 2004. augusztus 13. - 29.
2004 ECA European Senior Canoe Sprint Championship 2004. május 20. - 23.
2003 ICF Canoe Sprint World Championships 2003. szeptember 10. - 13.
2002 ICF Canoe Sprint World Championships 2002. augusztus 29. - szeptember 1.
2002 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2002. július 18. - 21.
31th ICF Flatwater Racing World Championships 2001 2001. augusztus 23. - 26.
2001 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2001. július 19. - 22.
Games of the XXVII Olympiad 2000. szeptember 30. - október 1.
2000 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 2000. július 7. - 9.
30th ICF Flatwater Racing World Championships 1999 1999. augusztus 26. - 29.
1999 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 1999. július 9. - 11.
29th ICF Flatwater Racing World Championships 1998 1998. szeptember 2. - 5.
1997 ICF Canoe Sprint World Championship 1997. augusztus 15. - 17.
1997 ECA European Senior Canoe Sprint Championships 1997. július 11. - 13.